Oficiální stránky zpěvačky: Céline Dion

Célinina nadace: Cystic Fibrosis Canada


Září 2011

Říen!

30. září 2011 v 19:40 | Cel |  Ostatní
Takže je tu Měsíc Říjen a za fotku měsíce se stává č.1. ...téma bylo Celine & René.


A za Hudbu měsíce jsem vybrala píseň z živého vystoupení-The Power Of Love.Tak snad se vám bude líbit nový dess,fotku co jste vybrali,hudba,a vůbec vše na tomto blogu...Mimochodem dess s dvojčaty,protože tento měsíc budou slavit 1.rok,tak proto tohle.

The Best Celine Dion

29. září 2011 v 18:31 | Cel |  Hudba

Živé vystoupení Celine miluju nejvíc!

Soutěž o nejlepší film!

24. září 2011 v 12:52 | Cel
Tohle je první soutěž na tomto blogu,hraje se o nejlepší film.Všichni,kteří napíšou do komentářů soutěží...Udělám anketu kam napíšu všechny kdo napsal komentář a prvních 5 s nejvíce bodů postupujou do dalšího kola.
Stačí napsat do komentářů:
*Přezdívka
*Blog
*Jakýkoliv film se kterým chcete soutěžit.
Vaše Cel.

Policie zatla muže,který vnikl do domu Celine Dion.

24. září 2011 v 10:13 | Cel |  Informace

Polícia zatkla muža, ktorý vnikol do domu Céline Dion

obrazok
Polícia v kanadskom Montreale zatkla a následne obvinila istého Daniela Bedarda, ktorý neoprávnene vnikol do domu speváčky Céline Dion. Tridsaťšesťročný Bedard sa dostal do domu po tom, čo preskočil plot a v nezamknutom aute našiel diaľkové ovládanie na otváranie garážovej brány. Speváčka ani jej manžel René Angélil v čase incidentu neboli doma.
Bedard po vniknutí do domu vošiel do kúpeľne, kde si napustil vaňu. V kuchyni zas vybral z chladničky koláče, z ktorých časť zjedol. Polícia ho zatkla po tom, čo ju na jeho prítomnosť v dome upozornil alarm. Po príchode policajtov Bedard tvrdil, že je rodinným priateľom. Policajti si túto informáciu overili u člena bezpečnostnej služby, ktorý im však povedal, že v čase Bedardovej prítomnosti nemal byť v dome žiaden hosť, čím vyvrátili verziu, ktorú si zastával.
Podľa miestnych médií muž počas zatýkania vyslovil niekoľko poznámok o samovražde a preto ho radšej previezli do nemocnice. Odtiaľ ho prepustili v utorok, pričom vyšetrovatelia ho následne vypočuli a obvinili z vlámania, krádeže auta a spôsobenia škody na majetku.

Je to pořádná fuška!

23. září 2011 v 18:10 | Cel |  Informace

Celine Dion o dvojčatech: Je to pořádná fuška!

Celine přiznala, že je někdy ze svých dvojčat hodně vyčerpaná
Celine přiznala, že je někdy ze svých dvojčat hodně vyčerpaná
Foto: Scan
9. ledna 2011 | 18:54
Zpěvačka Celine Dion (42) loni porodila dvojčata. Samozřejmě z nich měla obrovskou radost. Teď ale přiznala, že jí někdy dávají pěkně zabrat a že má výkyvy nálad.
Starat se o děti není žádná hračka. Své o tom ví i zpěvačka Celine Dion. Loni v říjnu se jí narodila dvojčata, chlapečky Nelsona a Eddyho a od té doby se nezastavila. Celý její žicot se momentálně točí jen kolem nich a jejího staršího syna Rene-Charlese. Všechny tři děti má s manželem Rene Angelilem.

Céline Dion: Tohle jsou moje zlatíčka!
Zpěvačka Céline Dion (42) zazářila na titulce magazínu Hello! se svými dvojčátky v náručí. A i když jsou od sebe téměř k nerozeznání, už teď se podle...

Plenky, kojení, plenky, kojení...

Péče o potomky je někdy pořádná fuška, jak zpěvačka svěřila v rozhovoru pro francouzský magazín GALA. Přiznala také, že mívá výkyvy nálad.
"V jednu chvíli jsem strašně šťastná, v jinou se z ničeho nic rozbrečím. Když jsem se vrátila z porodnice, měla jsem opravdu zvláštní nálady. Máma mi ale říkala, že je to úplně normální. Je to o tom, že po porodu matka opravdu potřebuje emoční podporu," řekla Dion, ale dodala:
"Měním plenky a kojím a to je něco, v čem mě nikdo nemůže zastoupit. Jsem z toho unavená, ale je to velmi naplňující."

Celine Přiznává:dvojčata neměla týden jména!

23. září 2011 v 18:09 | Cel |  Informace

Céline Dion přiznává: Dvojčata neměla týden jména

Céline Dion s manželem Reném Angelilem představili sva dvojčata
Céline Dion s manželem Reném Angelilem představili sva dvojčata

7. září 2011 | 11:30
Zpěvačka Celine Dion své nedávno narozené chlapce napřed nazývala jen písmeny A a B. Několikrát totiž potratila a tak s výběrem jmen nespěchala, aby nepředcházela skutečnosti. Podle koho je nakonec pojmenovala?

Související články

Celine Dion:Tohle jsou moji zlatíčka.
Zpěvačka Céline Dion si své děti doslova vymodlila. Nyní její život zpestřují tři synové, Rene Charles (10) a hlavně desetiměsíční dvojčata Eddy a Nelson. "Je to náročné, ale skvělé," užívá si Celine své další mateřství nyní ve 43 letech.

Nijak se netají tím, že musela absolvovat umělé mimoděložní oplodnění, aby všechny své syny vůbec měla. A také že několikrát potratila. "Nepodařilo se to hned a rozhodla jsem se to zkoušet, dokud to půjde. Naštěstí to nakonec vyšlo," svěřila slavné televizní moderátorce Oprah Winfrey se v její show. Vidět ji můžete dnes (středa 7. 9. 20011) na Prima Love, kde Céline odhalije vše ze svého soukromí trojnásobné maminky.
Céline Dion v Oprah show

Jména jim dali velcí muži


Do posledních dnů před porodem dvojčat se ale Céline modlila, aby vše bylo v pořádku a proto pro děti raději ani nevybrala jména. Dokonce prý ještě týden dvojčatům v porodnici říkali dítě A a dítě B, přiznala právě v show.

Nad jmény se tedy s manželem Reném Angelilem začali zamýšlet až když byly děti na světě a obě mají nemalý původ. "Jako první mě napadlo Nelson. Dostalo se nám výsady setkat se s Nelsonem Mandelou. Je to úžasný člověk," zavzpomínala zpěvačka, jak přišel chlapeček "A" ke svému slavnému jménu.

Ovšem i pro děťátko "B" chtěli jméno po nějakém svém hrdinovi a po krátkém uvažování si vzpomněli na člověka, který má pro ně velký význam - na skladatele Eddyho Marnaye. Zemřel už v roce 2003, ale býval blízký přítel Céline. Napsal jí řadu písniček a kdysi psal i pro Eedith Piaf.

Dion je z dvojčátek nadšená

Starší brácha pomáhá


Stejně tak umělým oplodněním přišel na svět její dnes už desetiletý syn Rene Charles, který nyní mámě usnadňuje péči o dvojčata svou samostatností. "Už se o sebe umí skvěle postarat, připraví si v pohodě i snídani," pochvaluje si zpěvačka. "Nemám teď moc času ani na sebe, ale vůbec mi to nevadí. Jsem šťastná a je fajn mít nablízku pomocníka jako je můj starší syn."

S celou svou rodinou žije Céline v domě na Floridě, kam se nedávno nastěhovali. A jde opravdu o luxusní sídlo. "Je to tam všechno velmi příjemné a pohromadě," popisuje své bydlení zpěvačka. Doma prý chodí nejraději v pyžamu, a jak ukázala v Oprah show, zásadně i bez make-upu.

Céline Dion se ukázala bez make-upu jako každá starostlivá matka

"Nic jiného vlastně ani nestíhám. Tento dům je ale o pohodlí a rodině," říká. Pro časté návštěvy se však ráda patřičně upraví. "Mám radost, když se tam pohybuje klidně i třicet lidí," neskrývá svou pohostinnost.

Céline Dion má na svém kontě celou řadu nej. Kromě těch pěveckých k nim patří právě i hostování v show u slavné Oprah, které se účastnila celkem sedmadvacetkrát!


Céline Dion dají její dvojčata zabrat


Více se o rodince Céline Dion dozvíte v dnešní Oprah show (středa 7. 9. 20011) po 19:00 na Prima Love.

V publiku proto tentokrát na její počest zasedla samá dvojčata!


Mamie Gummer in The Ward-Song-Alone-Celine Dion

23. září 2011 v 15:55 | Cel |  Hudba
Toto video upravila blogerka Merylka (meryl1.blog.cz).
Sehnala ukázky k filmu The Ward kde v hlavní roli hraje dcera Meryl Streep tedy herečka Mamie Gummer+přidala píseň kterou přezpívala kanadská zpěvačka Celine Dion-Alone.


Celine Dion - Fade Away

23. září 2011 v 15:51 | Cel |  Hudba
Moc krásná písnička,ale to jsou všechny,které nazpívala Celine!


Celine Dion - Dans Un Autre Monde

20. září 2011 v 17:54 | Cel |  Hudba
Tahle písnička je vážně moc krásná,nemůžu si pomoct,ale Celine se mi líbí čím dál tím víc!


Céline Dion & Marc Dupré - Y'a Pas De Mots ♥ HD

20. září 2011 v 14:50 | Cel |  Hudba
Tady máte společný duet...Tehdy byla Celine ještě s dvojčaty těhotná!


Celine Dion "Interview atack" in Prague Top Star-9-7-2008

19. září 2011 v 16:38 | Cel |  Hudba
Rozhovor se Celine Dion.Celine se v česku setkala s různými reportéry a také se zpěvačkou Lenkou Filipovou (video s českýma titulkama)


Dopis pro Celine aneb její agentůru.

18. září 2011 v 15:08 | Cel
Začela jsem psát dopis pro Celine,který pošlu na adresu její agentůry,která je v Canadě.Ten dopis je spíše pro tu agentůru a myslím,že to Celine přečíst nedají,chodí jim tam každý den určitě spoustu takových dopisů a ani netuším jestli si ten můj přečtou a pošlou mi autogram.


Jinak celý dny hledám nový články,novinky,videa,tohle už jste snad našli,dneska jsem jich sem přidala hodně.Nejlepší článek je ten jak jí zloděj vybílil lednici a ještě stihl horkou koupel,poté ho chytla policie.
A nejlepší video je to jak zpívá ''My heart will go on'' s vodou v puse,na to byste se měli podívat. Mlčící
Tak to bude možná všechno jinak si užijte neděli.Zatím.
Vaše Cel

Celine Dion gargles the Titanic Song "My Heart will go on" at Wetten Dass?

18. září 2011 v 12:32 | Cel |  Hudba

Prostě člověk na kterého nikdo nikdy nezapomene!

Celine is very FUNNY!!! DROLE!!!

18. září 2011 v 12:23 | Cel |  Hudba
Prostě blázen,ona je šílená,musí s ní být šílená sranda!


Celine Dion - Backstage & Interview (Ellen Degeneres Show, 2004)

18. září 2011 v 12:16 | Cel |  Hudba

Na to se porstě musíte podívat,tyhle dvě jsou prostě střelený!


SOUTĚŽ: Získejte parfémy značky Celine Dion

18. září 2011 v 12:06 | Cel |  Informace

SOUTĚŽ: Získejte parfémy značky Celine Dion

16.9.2011 01:00 | Soutěže
Společnost Coty představuje novou vůni Celine Dion Signature, která dokonale ztělesňuje vřelý vztah zpěvačky k jejím věrným fanouškům. A vy si o parfém můžete u nás zasoutěžit!

soutěž


Tento nejnovější přírůstek ve voňavém portfoliu Celine Dion je ódou na schopnosti Celine oslovovat a inspirovat své fanoušky hudbou. Od prvního představení v roce 2003 se vůně Celine Dion natrvalo zabydlely na předních příčkách všech hlavních trhů od Severní Ameriky až po Evropu.

Celine Dion je jednou z nejoblíbenějších umělkyň dnešní doby. Její nádherná a mocná hudba jde napříč generacemi a jazyky a vytváří trvalá pouta s lidmi po celém světě. Díky své síle spojovat a inspirovat zaujímá Celine v srdcích svých fanoušků jedinečné místo, které se nyní zrcadlí v nové vůni Signature.

Prostřednictvím vůně nabízí Celine Dion věrným fanouškům svou náruč a emocionální propojení. "Má hudba mi poskytuje užasný originální způsob, jak vyjádřit pocity a sdílet je se svými fanoušky," vysvětluje Celine. "Vytvořením vůně Signature se mi podařilo oslovit fanoušky netradiční, osobní cestou."

Stejně tak, jako je sama zpěvačka nezapomenutelná a nadčasová, Celine Dion Signature je elegantní, klasická vůně s moderní přitažlivostí. Otevírá se jednou z typických ingrediencí vůní Celine Dion - květem mimózy - a jiskřivým výbuchem šťavnaté guavy spolu s jablkem Pink Lady.

Květinové srdce, v němž se mísí přirodní jasmín s růžovou esencí a květem magnolie, evokuje nadčasový půvab. Základ z pižma, jantarového a santalového dřeva odráží nezapomenutelnou přirozenost Celine a zajistí dlouhotrvající účinek vůně.


Vůni Signature vytvořil dlouholetý obdivovatel Celine Dion, parfumér Ilias Ermenidis ze společnosti Firmenich. Podařilo se mu vnést do vůně podstatu samotné Celine - její stálou radost, štěstí a vášeň. Vůně Signature je jejím dokonalým podpisem.

Flakon vůně je zdoben reliéfem siluety Celine, který evokuje její věčný půvab. Silueta zobrazuje její typický postoj na jevišti, a tak prohlubuje propojení s fanoušky. Krabička ve stylu art deco v krémové, černé a zlaté barvě reflektuje nadčasovou, klasickou eleganci, jež je Celine Dion tak vlastní.
Nápovědu na soutěžní otázku a rovněž další informace najdete na webových stránkách parfému Celine Dion.


Jak vyhrát v naší soutěži


Odpovězte správně na následující otázku do středy 21. září. Pokud budete mít štěstí, získáte jeden ze čtyř balení parfémů značky Celine Dion. Výherce zveřejníme v této sekci "Soutěže".

Soutěžní otázka:


1. Novinkou značky Celine Dion je parfém s názvem...

A) Writing

B) Signature

C) Saying

Nejdříve musíte vyplnit tabulku na konci stránky a pak stačí odeslat a doufat jestli se vám parfém doručí.
ZDE ODKAZ: http://www.zenyprozeny.cz/art/4186-soutez-ziskejte-parfemy-znacky-celine-dion/

Celine Dion ukázala umělou rockovou tvář

18. září 2011 v 12:03 | Cel |  Informace

Celine Dion ukázala umělou rockovou tvář

Mezi koncerty v Curychu a polským Krakovem se zastavila v Praze čtyřicetiletá kanadská superstar Celine Dion a její koncert ve vyprodané O2 Aréně byl velkým triumfem zpěvačky i výjimečnou vizuální a hudební show, na kterou posluchači hned tak nezapomenou.
Celine Dion v pražské O2 Aréně
Celine Dion v pražské O2 aréně.

pátek 27. června 2008, 14:19
Po půlhodinovém úvodu naší předskokanky Lenky FIlipové začal téměř dvouhodinový koncert zpěvačky, jejíž současné turné Taking Chances vychází hlavně z jejího posledního alba a je pokládáno za mimořádnou záležitost.
Známý expert Jamie King uprostřed haly umístil čtvercové pódium spojené s publikem dvěma můstky po stranách, zpěvačka stejně jako kapela a sbor, vyjíždí či zajíždí do konstrukce, která se tak stává velice mobilní. Multimediální výbavu doplňují dvě velká plátna a mnoho menších, promítají se detaily koncertu i předtočené klipy či záběry z turné.
Celine Dion
Celine Dion ve čtyřech částech show mění podobu i styl, sama v angličtině s několika českými větami si koncert moderuje. Vše živě bez playbacků, jen jednou je použita technika, když zpívá duet s nepřítomným Andreou Bocellim (objevuje se alespoň na plátně). Dion písně z posledního alba proložila staršími osvědčenými hity, převážně známými milostnými písněmi - vrcholem bylo efektní podání All By Myself.
Dva přídavky soulové River Deep, Mountain High a všemi očekávaný megahit z Titaniku My Heart Will Go On s výborným světelným nápadem stovek svíček v hledišti i nad zpěvačkou zakončily koncert, který převážně ženské publikum nadchl. Ne všechno u Celine sice působí tak skvěle - její částečná stylizace do rockové tygřice je dost umělá a nesedí ani jejímu image, překvapila naopak zase jako soulová zpěvačka. Každopádně odvedla dokonalý profesionální výkon, ke kterému přispěla i desetičlenná doprovodná kapela, trojčlenný sbor a osm tanečníků.

Nové album bude ve francouzštině.

18. září 2011 v 11:55 | Cel |  Informace
Publikováno: 17.03.2010


Kanadská zpěvačka připravuje novou desku, která by měla vyjít koncem letošního nebo začátkem příštího roku. Informoval o tom její manžel a producent René Angelil v rozhovoru pro francouzský deník Le Parisien.

Zpěv se bude ovšem natáčet v Americe na Floridě nebo v Montrealu. Hudba se nahraje v Paříži. Zatím je připraveno pět písní. Další by měl složit francouzský hudebník Jean-Jacques Goldman. Ten by mohl album i produkovat.

Jean-Jacques Goldman spolupracoval se Celine Dion poprvé v roce 1995. Tehdy složil skladby pro album D'eux, kterého se ve světě prodalo kolem sedmi milionů kusů. Zatím poslední ze třinácti alb vzniklo v roce 2007, a to pod názvem D'elles. Desítku dalších alb nazpívala Celine Dion anglicky.

Jednačtyřicetiletá hvězda odstartuje 15. března 2011 další sérii koncertů v hale Colosseum v Las Vegas. Její nová show nabídne starší hity i u fanoušků nejoblíbenější písně.