Oficiální stránky zpěvačky: Céline Dion

Célinina nadace: Cystic Fibrosis Canada


Říjen 2011

Rozhovor se Celine Dion a Anne Geddes

31. října 2011 v 18:43 | Celinka |  Informace
Rozhovor s Céline Dion a Anne Geddes

Otázka: Povídejte o projektu Miracle a o začátcích vaší spolupráci...

Anne: Potkala jsem Celine před několika lety, kdy se zajímala o malou osmiletou dívku, která zemřela na rakovinu, která nám byla mému manželovi a mě velmi blízká. Celine a já jsme našly společné hodnoty a obě dvě milujeme lásku vyjádřenou v rodinném životě. Naše přátelství rostlo a my jsme začaly s radostí pomýšlet, že vyzkoušíme pracovat dohromady.

Celine: Myslím, že to muselo přijít. V mé kariéře, která je opravdu můj život, jsem přišla do bodu, kdy jsem si přála přidat jeden prvek ze scény, který by doplnil mou hudbu. Písničky o lásce a ukolébavky z projektu Miracle, kombinované obrázky těch krásných miminek od Anne, představují jedinečný projekt, kterým se dotýkáme mnoha srdcí.

Anne: Tato spolupráce je perfektní svazek. Věříme, že každý nový život je opravdu zázrak. Je to radost a výsada tvořit Miracle s Celine, u které umělecký talent zpěvačky úplně odráží naši lásku sdílenou pro děti.


Otázka: V čem je projekt Miracle odlišuje od vaší jiné práce?

Anne: Z počátku jsem byla mimochodem nervózní ze zapojení pohledu Celine. První den jsem se nemohla ubránit si myslet "To je dospělá" a dělat fotky dospělých nebo dělat věci pro ně. To není skutečně pohodlné pro mé pracovní návyky. Samozřejmě, vše si našlo své místo.
Před záběrem jsem řekla Celine, to co říkám všem, kteří pózují s miminky - "To nebude pro tebe jako obyčejný pracovní den ani žádná předcházející hodina focení. Můžeš být mokrá a přijdou nečekané věci" a ona řekla "Stane se, tady nebude žádný problém." Měla pravdu. Nic nebylo problém s Celine.

Celine: Obdivuji práci Anne už hodně let od četných knížek, její kalendáře, její řady oblečení pro děti... a nyní jsme strávily dohromady výjimečné okamžiky, kdy jsme si odhalily více.

Anne: Je málo osob, které by mohly se zahrnout dohromady v celek tohoto projektu a vložit se tam úplně. Myslím, že Celine má opravdu velké srdce s velkou láskou pro novorozence. To ustavičně a zjevně přechází na obrázky.


Otázka: Celine, jak jste prožívala vaši práci modelky pro fotky Anne?

Celine: Nikdy jsem neviděla s předstihem obrázky během záběrů, protože jsem chtěla odkrýt magii a div tvorby Anne u skončené práce najednou. Měla jsem úplnou důvěru v Anne. Vím, že je nejlepší v tom, co dělá. Chtěla jsem jí nechat čas upřesnit svou vizi.

Anne: Celine má takové působení/účast, takovou ženskou auru. Je s ní jedno foto s květinou lotusu, které zbožňuji; je natolik intenzivní, ženská a hrdá se svým dítětem. Během všech umístění, jež zahrnovalo více než stovku novorozeňatek, zůstala úplně klidná, citlivá k dětem, plná humoru, což se nás všech dotýkalo. Během všech etap projektu byla Celine fantastická (K Celine). Všichni se uvolnili, již když jsi vešla a když jsi začala zpívat s miminky. Nikdy jsem se nebyla neklidná v tvé přítomnosti.

Celine: Ve stejném duchu jsem ti řekla, že to ti nebudu dělat, když je to má cesta a že já tě přivedla do mého nahrávacího studia, abych tě tam požádala, abys zazpívala. Ti jsi mi mohla dát důvěru.

Celine: A já jsem šla do nahrávacího studia, protože už jsem nemohla dočkat zpívat ty písničky o lásce, které se staly částí projektu Miracle.


Otázka: Celine, řekněte nám o výběru písniček pro CD Miracle.

Celine: Týkalo se to písničky "Who Could Ever Love You More?", byla napsána pro mě jednou neznámou autorkou - Lindou Thompsonovou. Musela být na mém nedávném nahrávaní v angličtině, ale pro jeden důvod nebo pro jiný, to není důležité v tomto případě a byla dokonalá pro tento projekt. Pro CD jsme ji přejmenovali na "Miracle" pro zázrak nového života.

Anne: Poslouchala jsem ji nepočítaněkrát... Je to stále kolem devíti písniček a jsou skvělé. (K Celine). Toho se dosáhlo pravděpodobně tvým hlasem.

Celine: Další kousky, které jsme nahráli, mají význam zvláště pro mě a odráží hluboké a univerzální spojení, které svazuje matku se svým dítětem. Pro CD Miracle jsme vybrali další písničky, jako oblíbené ukolébavky, které vyjadřují toto zamilované spojení tak výmluvně.


Otázka: A jak jste dokázaly přesvědčit novopečené maminky, někdy maminky s prvním dítětem, aby vám dovolily pracovat s jejich dětmi?

Anne: Ve skutečnosti, rodiče mě vyhledávají. Jsem nesmírně známa u rodičů všech miminek z projektu "Miracle", kteří nám - Celine a mě - dobrovolně svěří jejich malé novorozence. Cítím se opravdu poctěna. Je to neuvěřitelná důvěra: každé miminko je úplně zranitelným člověkem. Lidé jsou si vědomi, kdo já jsem a co dělám. Přicházejí, protože mají ke mě důvěru, a Celine je dodatečný bonus. Nikdo kromě skupiny ve studiu neví, že ona je částí snímků.

Celine: Rodiče jsou také křehcí. Všechny emoce už od prvního pohledu na jejich dítě několikrát během dne nebo několika týdnů dříve jsou tady vítané.


Otázka: Anne, je pravda, že hodně matek jsou překvapené, že vás osobně vidí měnit jejich dětem plenky?

Anne: Miminka mi dovolují zůstat opravdovou. Vyměnila jsem už tisíce plenek. Zbožňuji nahé novorozence. Jsou božské.

Celine: Myslím, že lidé jsou překvapeni, protože ty se můžeš lehce soustředit na technické aspekty záběrů, ukládat miminka a žádat tvou skupinu, aby udělala to, připravila tamhle to. Cítila jsem, že na rodiče působilo, že ty s nimi mluvíš a že jsi laskáš jejich děti. Ty nosíš jejich děti, šeptáš jim sladká slovíčka a potom měníš jejich plenky. Focení se stává více než jen prací, protože ty bereš tolik jejich práce.


Otázka: Co byste rády, aby lidé v projektu Miracle našly?

Anne: Miracle je můj způsob sdílet extrémní radost, kterou mi tyto miminka přinášejí a dokazovat potenciální skvělost každého dítěte. Všechny ty děti, se kterými Celine pózovala, opravdu, všechny miminka jsou tak drahá, tak bohatá a zasluhují všechnu milující pozornost a respekt, kterou jim můžeme přinést.

Celine: Je to tolik emotivní nosit dítě a být tak blízko čistotě. Nejlepší věc, která udělá, je jim nabídnout naši náruč a donést je na svět. Tohle je jediná věc, která platí.

Královna obuvy

31. října 2011 v 18:21 | Celinka |  Informace
Celine Dion je kráľovná obuvi

18.5.2008Kanadská popová speváčka Celine Dion sa priznala, že kedykoľvek vstúpi do obchodu, nemôže si pomôcť a vždy si kúpi nové topánky. Údajne ich má doma už okolo 3 000.

Speváčka, ktorá sa môže okrem iného popýšiť aj cenou Grammy, alebo Judo, povedala: "Mojimi najväčšími záľubami sú nakupovanie a golf. Keď vojdem do obchodu, vždy si kúpim nový pár topánok a tak teraz vlastním niečo medzi dvomi až tromi tisícmi párov."

Celine, ktorá má zatiaľ jedného syna a to šesť ročného Reneho Charlesa, prezradila, že by chcela so svojim manželom Renem Angelilm mať ďalšie dieťa.

40 ročná Celine dodala: "Byť matkou je zatiaľ moja najdôležitejšia úloha v živote, akú som mala. Je to najlepšia práca, akú si len môže človek priať a chcem si ju naplno vychutnávať čo najdlhšie, preto by som chcela ďalšie dieťa."

Kanadská hviezda v decembri minulého roka ukončila svoje päť ročné účinkovanie v Las Vegaskom Caesars Palace, kde vystupovala so svojou show s názvom 'A New Day'. Momentálne sa nachádza na svojom turné 'Taking Chances', ktoré by malo zahŕňať 120 vystúpení.

Poskytla milion dolarů na pomoc obětem hurikánu

31. října 2011 v 18:18 | Celinka |  Informace
CELINE DION POSKYTLA MILIóN DOLáROV NA POMOC OBETIAM HURIKáNU

2.9.2005LOS ANGELES 2. septembra (SITA/AFP) - Kanadská popová speváčka Celine Dionová poskytla milión dolárov na pomoc obetiam hurikánu v USA a je na čele rozrastajúceho sa zoznamu hviezd, ktoré chcú pomôcť postihnutým americkým štátom. Dionová konkrétne prispela na humanitárnu operáciu, ktorú zorganizoval Červený kríž.


Okrem kanadskej speváčky sa do finančných zbierok na pomoc obetiam hurikánu Katrina v nasledovných dňoch zapoja aj herci Morgan Freeman a Leonardo DiCaprio, rapová hviezda Usher či skupina Green Day. Už v piatok by sa mali uskutočniť prvé charitatívne koncerty a teletóny, v rámci ktorých môžu ľudia volať na špeciálne telefónne čísla a prispieť tak obetiam.

Zdroj: ZDE

If You Asked Me To

31. října 2011 v 16:46 | Celinka |  Hudba
Tohle je nádherná píseň (to jsou všechny od Cel).Jestli jste někdo viděl film Celine,který začel tím jak Celine byla nešťastná a René Angelil jí proslavil a končí tím,že se Renému a Cel narodí syn René-Charles.....Jinak teď jdu ven se sestřenicí,ale potom se možná ještě stavím,když ne denska tak určo zítra.Zatím papa.Tady máte tu píseň.
Vaše Celinka


Měsíc Listopad

31. října 2011 v 16:17 | Celinka
Jak jste si všimli,tak je tu měsíc Listopad a já jsem opět změnila desing,fotku a hudbu měsíce.
Tuto fotografii jste si sami vybrali a doufám,že i vám ostatním,kteří jste pro ní nehlasovali to nevadí
a že se vždy budete rádi koukat na Celine a Reného-Charlese.
Jinak jsem vyměnila hudbu měsíce,vybrala jsem jí opět sama.Je to francouzská píseň,která se jmenuje
Je ne vous oublie pas.
Je to nádherná píseň doufám,že i ta se vám líbí.ŽÁDNÁ PARUKA,JENOM BULVÁR!

31. října 2011 v 16:06 | Celinka |  Informace
Když se,ale podíváte na tuto fotografii,tak se vám naopak nezdá,že by měla Celine paruku.Asi to byl vážně bulvár,protože z každé strany Celine vipadá,tak jak vypadá normálně a vážně jí vlasy nepadají.Jestli se chcete ujistit,podívejte se na video,které vám tu nechám,je z koncertu Taking Chances Tour,při kterém obletěla celý svět.
Vypadaly jí vlasy? Nosí Celine paruku?

31. října 2011 v 15:54 | Celinka

Určitě když si přečtete tento článek se vám zdá,že má Celine příčesek.Podle mě je to spíše jenom bulvár,který dokáže cokoli samozřejmě i upravování fotek jak vidíte.Sice to na té fotografii vipadá,že to nejsou její vlasy,ale podle mě je to jak už jsem řekla bulvár.Řekněte sami.Měla zde na koncertě paruku,nebo ne?...vím,že se to špatně odhaduje,ale prosím o odpověď!

Zdroj fotografie: ZDE

Pronásledovali ji!

31. října 2011 v 15:40 | Celinka |  Informace
Celine Dion prenasleduje fanatický fanúšik

17.02.2009 Plus 1 deň

Hviezdna speváčka z Las Vegas Celine Dion má problém s fanatickým fanúšikom. 41-ročný muž bol minulý piatok zatknutý pred domom speváčky pretože ju prenasledoval. Muž podľa informácií aktivoval zariadenie na komunikáciu na vchodových dverách a dožadoval sa stretnutia so Celine Dion alebo s jej manželom Rene Angelilom. Keď odmietal opustiť priestor pred vchodom, bezpečnostná služba privolala políciu.
Mužovi sa síce podarilo utiecť, ale polícia ho zadržala neskôr, keď sa k domu speváčky vrátil. Policajti ho zobrali na psychotesty do nemocnice. Včera prebehol súd, na ktorom sa muž zodpovedal zo stalkingu ( prenasledovanie). Speváčka sa zatiaľ k prípadu nevyjadrila.

Prednedávnom sa objavila správa, že 40-ročná speváčka a jej 66-ročný manžel sa pokúšajú ešte raz o potomka. V roku 2001 sa im narodil syn Rene Charles Dion. Celine Dion sa k tomu vyjadrila: "Pokúsime sa ešte raz o dieťa, akonáhle sa skončí moje turné. Dúfam, že znovu otehotniem. Mám otvorené také malé okienko nádeje. Doteraz sme mali vlastne dosť veľa šťastia. Snažili sme sa 6 rokov, kým prišiel na svet Rene Charles. Už máme svoje zázračné dieťa."


Celine Dion: ''Žádná Dieta!''

31. října 2011 v 15:37 | Celinka |  Informace
Celine Dion

28.8.2008 Dieta

Ze showbyznysu tato zpěvačka vybočuje hned ze dvou důvodů - po celý život měla jen jednoho manžela, mimochodem o dost staršího, než je sama, a po celý život si udržovala rozumnou váhu. Jak se vyhnula jojo efektu, který trápí tolik zpěvaček a hereček?VYTOUŽENÝ POTOMEK

Celine má zatím se svým manželem, o celou generaci starším René Angélilem, jednoho syna, sedmiletého René Charlese. "Celý život jsem byla štíhlá a už pár dnů po jeho narození se moje váha dostala zpátky na normál. Bez cvičení i bez diety," chlubí se Celine, která svého zatím jediného potomka přivedla na svět pomocí umělého oplodnění. Na některé její kolegyně z branže, které si musely nechat vypracovat speciální program na shazování poporodní váhy, to může působit jako provokace. V současnosti by si prý dala říct s druhým dítětem. "Pořád se mi zdá, že je nás doma nějak málo," prohlásila nedávno.

ŠTÍHLÁ OD PŘÍRODY

Celine odjakživa provokovala média svou štíhlou postavou, kterou dostala do vínku od přírody. Proslula vosím pasem a dokonale tvarovanýma nohama, a tak nikdy neměla zapotřebí žádné drastické diety, i když jí je novináři občas přisuzovali. "Drby o tom, že jím jen salát a zeleninu, jsou naprosté nesmysly. Jím sice nepravidelně, ale co možná nejzdravěji," uvedla to na pravou míru.PODEZŘENÍ Z ANOREXIE

Závistivci ji díky její extrémně štíhlé postavě dokonce označovali za anorektičku, čemuž se Celine odjakživa bránila zuby nehty. "Lidi prostě štve, že jsem hubená, aniž bych na tom musela pracovat. Mám ten dar od přírody, v celém mém příbuzenstvu není jediný člověk, který by měl nadváhu." A to je v případě Celine co říct, pochází totiž z neuvěřitelně početné rodiny. Svým rodičům se narodila neplánovaně, jako čtrnáctá v pořadí. A takřka všichni jsou hudebně nadaní, takže se odmalička zúčastňovala rodinných koncertů.

NADŠENÁ GOLFISTKA

Křehká zpěvačka neholduje posilovně ani joggingu. Ve formě se udržuje na greenu s golfovou holí v ruce. "Golf je hledání dokonalosti a rovnováhy. Je o koncentraci a meditaci a musíte při něm používat ruce i mozek," pěje ódy na svůj oblíbený sport, kterému věnuje velkou část svého volného času.
ŠTÍHLÁ S TANCEM

Slavná zpěvačka sice neholduje sportům, nicméně její vystoupení bývají fyzicky hodně náročná. Asi i díky tomu má ultraštíhlou a pevnou postavu. Ta jí ostatně zůstala i v těhotenství, kdy jí přibylo skutečně jen kulaté bříško. Spekulace o svých tvrdých dietách tak hudební diva jen háže za hlavu. Jejím receptem na krásu je spokojené manželství a vyrovnanost.


Zdroj: http://celinedion.justforum.net/t156p60-elanky-reportaze-rozhovory

Vyčerpaná zkolabovala na podiu

31. října 2011 v 15:28 | Celinka |  Informace
Vyčerpaná Céline Dionová zkolabovala na pódiu

čtvrtek 5. února 2004, 10:14 - LAS VEGAS

Kanadská diva Celine Dionová se před několika dny po čtyřiceti minutách vyčerpávajícího zpěvu v luxusním hotelovém komplexu The Colosseum zhroutila. Podle očitých svědků začala mít problémy s dýcháním a celkově zkolabovala.

"Celine z ničeho nic přestala zpívat a začala lapat po vzduchu. Okamžitě k ní přiskočil její spolupracovník a poskytl zpěvačce první pomoc. Chvíli potom už odjížděla záchrankou do nemocnice," uvedl jeden z návštěvníků koncertu.
Potřebuje volno

Pětatřicetiletá zpěvačka se v nemocnici podrobila vyšetření a lékaři u ní zjistili infekci dýchacích cest. "Doporučili jsme paní Dionové minimálně týdenní přestávku v jejím přeplněném diáři," řekl jeden z ošetřujících lékařů.
Las Vegas jí nesedí

Podle zdrojů blízkých populární zpěvačce jí práce v Las Vegas nevyhovuje. Za vše mluví dřívějších čtrnáct let bez jakéhokoliv zdravotního problému, kvůli němuž by Celine musela zrušit vystoupení. A toto byl už její druhý zdravotní kolaps za posledních dvanáct měsíců, který měl za následek zrušení několika koncertů.

Dionová, která začala v Las Vegas vystupovat v březnu roku 2004, se přitom zdejším hoteliérům za desítky miliónů dolarů upsala na několik let.

Zdroj: http://celinedion.justforum.net/t156p60-elanky-reportaze-rozhovory

Dessing Měsíce Listopadu

29. října 2011 v 20:52 | Celinka |  Ostatní

Zdravím =)
Jako desing pro Listopad jsem zvolila Celine se skupinou z Afriky,které jí přivítali když přiletěla do jejich Země.
To zahajovala své turné Taking Chances Tour.
Doufám,že se vám nový vzhled líbí a to černé pozadí.
Myslím,že se tento vzhled povedl lépe než ten dříve,doufám že budu znát i váš názor.
Zatím se mějte hezky a určitě se mrkněte na fotky,které jsem přidala,jsou vážně úžasné a nádherné,vážně nemají chybu.
Možná ještě přidám,nějaká videa nebo něco a pak budu končit.
..........................................................................................
Zítra tu bohužel nebudu,budu se muset připravovat do školy a nevím jak to půjde ostatní dny.Jak mi začelo tancování a škola,tak je tu málo článků a všeho možného,určitě chápete.
Jen co to bude možná,tak určitě napíšu a zase něco přidám.
Zatím se mějte hezky a užijte si poslední večer prázdnin,pak opět škola.
Pár článků jak říkám ještě přidám.....takže konec!!!
Paaaaaaaaaaapaaaaaaapaaaaaaaaa
Vaše Celinka
(Nová přezdívka)

Paparazzi z roku 2004

29. října 2011 v 19:58 | Cel
Paparazzi z roku 2005,zde Celine opouštěla z hotelu v New Yorku.Měla vážně skvělou náladu,ty její pohledy a úsměvy tomu rozhodně odpovídají A moc jí to slušelo.
Source/Zdroj: http://celinefan.org

Celine a Reném v New Yorku

29. října 2011 v 19:40 | Cel

Celine s manželem Reném opouští svůj hotel v New Yorku.Moc jim to slušelo.


Londýn 30.10.2007

29. října 2011 v 19:24 | Cel
Kvalitní fotografie z roku 2007,které se zachytili v Londýně.Celine byla vážně moc nádherná a abych řekla pravdu,ypadá jako princezna.
Source/Zdroj: http://celinefan.org

Před koncertem v Berlíně

29. října 2011 v 19:16 | Cel
Tady je Celine před koncertem v Berlíně.Fotografie nafotili paparazzi i fanoušci.


Paparazzi v Tokyu roku 2008.

29. října 2011 v 19:14 | Cel
Fotky z roku 2008 foceny paparazzi v Tokyu.Na fotkách můžete vidět i manžela Reného a syna Reného-Charlese.


Celá rodina na dovolené

29. října 2011 v 18:46 | Cel

97 fotek z dovolené kde byla celá Celinina rodina.Moc krásné fotky a určitě to byla úžasný dovolená jak tak na to koukám.V tu dobu Celine měla pouze syna Reného-Charlese,dvojčata ještě nebyli na světě.....Moc jim to tam slušelo...BOŽÍ!
Source/Zdroj: http://celinefan.org

Fotka Měsíce Prosinec!

29. října 2011 v 18:13 | Cel
Tentokrát jsem si pro vás připravila celkem vyjímečnou fotku měsíce Prosinec.Máte výběr pouze mezi dvěmi fotkami,ale tentokrát to bude těšší vybírat! Téta měsíce je: Dion's-Angelil's Family

č.1.


č.2
11.10.2011

26. října 2011 v 13:18 | Cel |  Ostatní
11.10.2011 byl den,o kterém jsem se zmínila pouze na blogu merylka1.blog.cz (už neexistuje-byl smazán).Byl to první rok s neúžasnější herečkou na světě Meryl Streep.Takže den,který pro mě velmi znamená,třeba jako narozeniny Eddy & Nelsona atd...
Takže Meryl rok s tebou,prostě úžasné.Byla si,jseš a vždy budeš pro mě ta nejlepší herečka na světě,to Ti slibuju.Miluju Tě a nikdy nepřestanu!


Jinak doufám,že takhle to dále bude i se Celine....Doufám,že vám líbí povídka o Titanicu Usmívající se.Užijte si prázdniny Zatím pa.
Vaše Cel

Povídka a Povídka

23. října 2011 v 10:39 | Cel |  Ostatní
Určitě všichni čekáte na další část povídky Celine a Já s kterou se strašně loudám.Omlouvám se všem,ale vůbec to nestíhám a jestli sem další část nenapíšu zítra,tak jí určitě napíšu v úterý nebo ve středu...Dále jsem si pro vás připravila další povídku na které již pracuju.Povídka se jmenuje Titanic,kde píšu jako Rose.Doufám,že i tato povídka se vám bude líbit..ještě se omlouvám za to,že neobýhám,jak víte nestíhám....hned jak to bude možné tak vás všechny oběhnu...(též se týče i blogu merylka1.blog.cz ,který také můžete navštívit,budu moc ráda)....zatím Ahoj
Vaše Cel