Oficiální stránky zpěvačky: Céline Dion

Célinina nadace: Cystic Fibrosis Canada


Prosinec 2014

Happy New Year 2015!

31. prosince 2014 v 12:29 | Celinka |  Informace
Společně se Céline a naší facebookovou stránkou The Dion's Family
Vám přeji Happy New Year 2015/Bonne année 2015!


Musée Grévin Prague

30. prosince 2014 v 11:26 | Celinka |  Informace
Po setkáním se Céline toužím už hodně dlouho a myslím, že si na to
ještě chvíli počkám, ale i tak jsem moc ráda, že alespoň v muzeu
Grévin jsem se s ní mohla setkat.
Joyeux Noël et Bonne année!

24. prosince 2014 v 11:56 | Celinka |  Informace
"Mám pro Vás pár přání...
zaprvé, hodně zdraví....které je smícháno s klidem v mysli...
zakončený štěstím a obklopený láskou ...
Vám a Vaší rodině, ode mě...
Merry Christmas / Joyeux Noël" - Céline

A já společně s naší facebookovou stránkou The Dion's Family též přeji Veselé Vánoce!Opportunity Village 2014

23. prosince 2014 v 15:16 | Celinka |  Informace

Opportunity Village 2014

Céline s Nelson
za nimi Linda (Célinina sestra) a Eddy


Maman Dion and Christmas!

22. prosince 2014 v 12:29 | Celinka |  Informace
Maman Dion má šťastný den: tým AIR a rodina ... Právě se dokončilo natáčení, kde paní Dion (Célinina maminka) dokončila úklid celého domu, protože dnes večer čeká všechny své děti.
Céline s manželem a dětmi ale nedorazí. S maminkou se sejdou až 26. prosince.


Céline Dion- Le Miracle (backstage) 2013 Une Seule Fois

22. prosince 2014 v 12:25 | Celinka |  Informace
Po koncertě v Quebecku řekla Céline manželovi,
že byla hrozná zima. Nezpívalo se jí nejlíp a proto onemocněla.
Ale i tak ten večer zpívala jako profesionálka, i když to pro ní nebylo jednoduché.


20th Anniversary of wedding!

17. prosince 2014 v 14:57 | Celinka |  Informace

17. prosinec 1994

Dnes 17. prosince je to přesně 20. let od svatby Céline a Reného.
Je to možné? Už 20 let jsou manželé.
Brali se v roce 1994 v Notre Dame Basilica v Kanadě. Bylo to svatba z pohádky. René chtěl mít původně malou svatbu v jedné z kaplí v Las Vegas, ale Céline to chtěla udělat ve velkém, protože už tehdy věděla, že René je její první a poslední láska jejího života.
Přeji tomuto nádhernému páru jen to nejlepší! Hlavně, aby se René uzdravil a jejich výročí si dnes společně užili.
Céline a René jsou symbolem lásky, obdivuji je. U nich to funguje tak, jak by to v manželství mělo být. Samozřejmě, že spolu řeší problémy, to každý manželský pár, ale den ode dne se milujou víc a víc.
Happy 20th Anniversary!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comInside Celine Dion and René Angélil’s timeless love story: "We complete each other"

4. prosince 2014 v 17:08 | Celinka |  Informace
By Carli Whitwell

17.prosince to bude 20 let ode dne, kdy si Céline Dion a René Angélil řekli: "ano" v bazilice Notre-Dame v Montrealu a je to zároveň jediný hudební pár z celé Kanady, který slaví tolik let manželství.
Fanoušci jejich výročí slaví spolu s nimi rok od roku.
Nyní na jejich počest jsme se obrátili na šťastný milostný příběh oblíbeného kanadského páru v novém čísle Hello! Kanada.


Nebyly to tradiční námluvy: René byl manažer Céline několik let, než se zamiloval a oženil se. Vychovávají tři děti - René-Charles ("RC"), 13, a čtyři roky stará dvojčata Nelson a Eddy - zatímco Célinina kariéra, s podporou Reného, vzkvétala v průběhu let.

A i když se teď zabývají Reného zotavení z rakoviny hrdla a jsou si jisti, že se přes to dostane pokud mají jeden druhého: "Jeho utrpení nás k sobě přivedla ještě blíž. René a já se milujeme víc než kdy jindy, " řekla Céline (46) v létě. "Navzájem se doplňujeme."

ZDROJ: http://ca.hellomagazine.com/music/02014120311829/inside-celine-dion-and-rene-angelil-s-timeless-love-story-we-complete-each-other

Health Rene Angelil, "we must have patience"

3. prosince 2014 v 18:42 | Celinka |  Informace
Zdraví Reného Angélila "Musíme mít trpělivost."

René Angélil "is better," said Maman Dion, .
Renému "je lépe", řekla Maman Dion v pondělí na zahájení 6. ročníku Tree Stars, která seděla v čele Quebeckého úřadu v Montrealu.

"Renému je lépe. Je to jako můj syn Daniel, který bojuje se druhou rakovinu krku a jazyka. Renému je skoro 73 let, je to to samé. Chce to více času kvůli věku, který má, ale to přijde, musíme mít trpělivost, "řekla Therese Dion, která bude trávit čas se všemi svými dětmi 21. prosince na své tradiční vánoční večeři.

Kromě toho oslava bude bez Céline a Reného a jejich třech dětí. To zjistila Maman Dion (There = Célinina maminka) před pěti dny.

René podstoupil operaci 23. prosince 2013 s rakovinou hrdla a stále se zotavuje.

"Celine mi volala před třemi dny, chtěla, abych byla na Vánoce u nich." sdílela s námi Thérèse Dion. Řekla jsem:" Stavím se hned, jak upeču koláče, a už jsem koupila i krocana. "Ona řekla:" Aho, vezmeme plán B ", souhlasila jsem, že 26. prosince za nimi pojedu s strávím s nimi deset dní, abych viděla, jak se všichni mají. Myslím si, že je hezké, že se věnuje svým dětem a jejímu manželovi, dala pryč stranou své show a zrušila své turné v Asii. Na prvním místě je rodina, za to má ode mě pochvalu.

Claudette Dion, která založila Maman Dion Foundation, se také zúčastnila Tree Stars.

"Já jsem v poslední době nemluvila se Céline a Reném, ale poslouchejte, říkám, žádné zprávy nejsou dobré zprávy. René odpočívá. Zjistila jsem, že je to tak krásné a inteligentní od Céline, být se svými dětmi a manželem. Ona zabezpečuje své děti, dává jim všechnu lásku. Vím, že má velké srdce, má duši matky. Klobouk dolů. Myslím si, že Céline je dobrý příklad."

Nejstarší Célinina sestra nevěděla o současném zdravotním stavu Reného Angelila. "Vůbec tam nejsem" líčí. "Jsou rodina, společně se soustředí na jeho uzdravení.

Ani Thérèse Dion ani Claudette Dion nebudou přesně vědět, kdy Céline začne vystupovat v Las Vegas. "Slyšela jsem, že se vrátí na jaře, ale nemohu říct datum," řekla Claudette Dion.


ZDROJ: http://www.journaldemontreal.com/2014/12/02/sante-de-rene-angelil-il-faut-avoir-de-la-patience