Oficiální stránky zpěvačky: Céline Dion

Célinina nadace: Cystic Fibrosis Canada


Leden 2016

"The book of love"

31. ledna 2016 v 14:09 | Celinka |  Informace
K tomuto videu nemám co říci.
Jejich láska bude trvat dále, i když je smrt rozdělila.


Célinina první slova po pohřbu Reného

29. ledna 2016 v 23:01 | Celinka |  Informace
Moje rodina a já jsme hluboce dojati z lásky a podpory od tolika lidí, kteří se dotkli našich životů za poslední dny. Cítili jsme Vaši lásku k Renému a Vaše modlitby a soucit nám pomohly v této obzvláště těžké chvíli ... více než víte. Děkuji vám z celého srdce.

Také bych ráda upřímně poděkovala Quebecké vládě za to, že uctila Reného národním pohřbem, stejně jako mnoho jednotlivců a organizací, kteří přišli společně vzdát hold mému manželovi.

Nikdy nezapomeneme na všechny laskavosti, které jste pro nás vytvořili.

Jménem naší rodiny, s veškerou naši láskou,

Céline, René-Charles, Nelson & Eddy,
Patrick, Jean-Pierre & Anne Marie


"Céline & René" - část 4.

29. ledna 2016 v 22:40 | Celinka |  "Céline & René"

Po snídani kojím dvojčátka a poté nás čeká přebalování. Stále nedokážu uvěřit, že jsem čtyřnásobná máma. Je to nádherný pocit, i když to s dětmi občas není jednoduché. U nás v rodině se snažíme nehádat, a když je nějaký problém, mluvíme o tom. Před lety jsme já a René měli problémy s komunikací a to nebylo vůbec dobré. Ale naučili jsme se říkat svému partnerovi úplně všechno, je to i o vzájemné důvěře. Chceme, aby naše děti byly v klidu a nikdy se nebály přijít nám něco říct.

"Ty můj broučku, díváš se na maminku? No copak je?" mluvím na Eddyho, směje se a pak se otočí na Nelsona, který leží vedle něho a začne kňourat. Nelsonovi se to ani trochu nelíbí a rozpláče se.

"Ale no tak, broučku. Usměj se taky na maminku. No usměj se." Polechtám ho na bříšku a očička se mu rozzáří a usmívá se.

"Tak je to správně, miláčkové moji." Dám oběma pusinku a oblékám je. Nejdříve jednoho, tak druhého, zpívám dětskou písničku, kterou jim obvykle zpívám před spaním. Záleží na tom, jestli mám koncert nebo ne. Někdo zaklepe na dveře, které jsou otevřené.

"Mamí." Do pokoje vstoupí má dcera. Jde ke mně, aby mi pomohla s jedním z chlapečků.

"Děje se něco, holčičko moje?" hrábnu jí do vlasů, vypadá trochu nešťastně.

"Víš mami, ono je to takový složitý." Zvednu Eddyho, kterého už jsem oblékla a zadívám se na svou dceru vážně.

"Řekni mi, co se děje, Miško." Michelle vezme Nelsona a posadí se do křesla.

"Něco ve škole…Nezašly bysme dneska někam? Jen my dvě?" tohle je vážné, když chce být se mnou sama.

"Tak já to nějak zkusím domluvit s Lindou a na chvilku si vyrazíme po obědě." Dám jí pusu na tvář. Je moc ráda, že si užijeme čas pro sebe, ale přitom jí něco tak moc trápí.

"Mami, jdeme s tátou na zahradu, kdybys nás hledala." Vběhne do pokoje René-Charles, ale pak se hned vypaří. Udiveně se podívám na Mišku a jdeme se podívat ven. Je krásný den, svítí slunce, na obloze je pár mráčků a můj manžel se synem už se rozehrávají na basketbal. Rozhodnu se dvojčátka položit do kolébky, kterou máme venku pod slunečníkem, spokojeně sledují tatínka a brášku, možná za chvíli usnout.

"Pomůžeš mi s obědem?" Požádám Michelle. Ráda se mnou vaří, vždy vařila. Už od malinka, říkávala, že by chtěla být po mamince, to také je. I když těžko říct, jestli je spíš podobná mně nebo Renému. Ale rozhodně má od každého rodiče něco.

"Moje drahá sestřičko?" zavolám na Lindu, která si udělala s manželem kafe a sedí spolu na terase.

"Ano Céline? Potřebuješ pomoct?" mávnu rukou.

"Mám takovou prosbu." Linda za námi přijde do kuchyně, opře se o kuchyňskou linku a čeká, až jí požádám o to, o co potřebuju.

"Mohla bys po obědě tak na 2-3 hodinky pohlídat Eddyho a Nelsona?"

"No jasně, že jo. Zařiď si, co potřebuješ." Mrkne na mě a začínáme vařit. Linda se k nám také přidá.

"Nepustíme si hudbu?" Navrhne Michelle a bez čekání na naši odpověď zapne něco z mých songů. Ty má nejradši. René se právě přichází napít a zaposlouchá se do té hudby.

"Cel? Můžeš jít se mnou na chvilku? Za minutku budeš zpět." Odvede si mě za roh a opře mě o zeď. Zadívám se mu do očí a trochu se ušklíbnu. Vlastně to není ani úšklebek, ale víte, jak to myslím. Taková a zbraň ženy, když se snažíte svést muže. Bez jediného slova tam tak stojíme a díváme se na sebe. Po dvou minutách se René konečně odváže mě políbit. Zavřu oči a nechávám se unést….

"René…" zašeptám a přestanu.

"Dej mi ještě čas, prosím. A teď s to vážně nehodí." Asi se zase jen vymlouvám. Ale proč to dělám? Protože se bojím, že nás uvidí děti? Nebo snad jsem stále unavená? Přiznávám, že minulou noc jsem opravdu unavená byla a myšlenka na milování mě uspávala dost rychle. Ale…Nedokážu zřejmě vysvětlit, proč se většinu času vymlouvám. Neškádlím ho úmyslně, ale od porodu dvojčat (což je půl roku) se tomu snažím nějak vyhnout. Práce, děti, na každého z mých teenagerů si také občas musím udělat čas… Zkrátka a jednoduše, mohla bych to tu vypisovat do nekonečna a nikdy bych nedošla k závěru. Ale vy to potřebujete vědět. Jinak nebudete znát mé pocity a časem bych se pro Vás stala osobou, o které nevíte nic….Tak to ale nechci. Ne…Tak to pojďme zkrátit na jednu jednoduchou větičku.

Když už dojde k milování, nedokážu přestat, a to je ten problém, kterého se bojím. Veškerý čas máme totiž vymezený. Nemůžeme si dovolit říct: Teď budeme dělat tohle a za dvě hodiny támhleto….To nejde, když máme tak malé děti. Čas je ten největší nepřítel.

"Ale lásko. Však jsem ti chtěl jen říct, že tě miluji." Zaskočil mě, v nádherném slova smyslu. A já se tu možná zbytečně rozepisuju. A to mi přišel říct jen miluji tě, no nezní to nádherně? Věřte, že od mého manžela to vždy zní nádherně.

Celine Dion & René in Télé Poche January 30, 2016

28. ledna 2016 v 20:27 | Celinka |  Informace
Télé Proche vyjde 30. ledna 2016Celine Dion in France Dimanche January 29, 2016

28. ledna 2016 v 20:22 | Celinka |  Informace
France Dimanche
V tomto francouzském magazínu se nepíše pouze o pohřbu Reného,
ale také o soukromém pohřbu bratra Céline, Daniela, který také zemřel na rakovinu, dva dvy po Reném.
"Céline & René" - část 3.

28. ledna 2016 v 20:14 | Celinka |  "Céline & René"

Ano, opravdu mě za pár minut nechává uklidnit se. Je pro mě tak těžké nadýchat se vzduchu a dech zpomalit. Zakašlu.

"Jsi v pořádku, Cel?" René mi poklepe po zádech, vypadá starostlivě.

"Ale ano. Jen se musím uklidnit." Jsme chvíli ticho a pak to ticho rozseknu, nečekal takovou reakci, myslel si, že opravdu nejsem v pořádku. Poškádlím ho.

"A jelikož teď už jsem i bez dechu, tak to bysme opravdu nemohli…však víš." To se mi povedlo. René celý zaskočený vyvalí oči a po chvíli se rozesměje.

"Ale no tak, to jsme si nedomluvili. Céline…Céline…" začne prosit, to snad ne. Donutí mě to k dalšímu úsměvu.

"Usnula bych ti v náručí." To je mu očividně jedno. To by se mu líbilo nejvíc, miluje, když spím a on se na mě může dívat, často si hrává s mými vlasy, a nebo mi prsty krouží po zádech, když jsem k němu otočená a jsem blízko.

"Céline….." Zašeptá sladce. Plíží se ke mně blíž a blíž až najednou ležím na zádech a než se stačím znovu nadechnout, ucítím polibek na mém krku…a pak další a další.

"René…René…" Šeptám stále dokola, asi 5x. Cítím ještě pár dalších polibků na mém hrudníku a zbytek si už nepamatuji.

V noci mě nic a nikdo nevzbudil. Linda se nejspíš postarala o dvojčátka. Když se probudím, už je kolem 10. hodiny ráno. Spala jsem docela dlouho, ale po show a náročném dni jsem potřebovala takový spánek. Od té doby, co máme dvě miminka, tak jde spánek trochu stranou.

Obléknu si župan a jdu do kuchyně, kde všichni snídají.

"Ahoj, mamí…Ahoj mamí…" ozve se od mých dětí. Linda jde ke mně se přivítat a dá mi do rukou Nelsona. Dívá se na mě čokoládovýma očima, vidím se v odrazu.

"Dobré ráno, broučku můj malý. Miluji tě." Dám mu pusinku na tvářičku a přitisknu si ho k hrudi.

"Dobré ráno, Alaine." Houknu na manžela Lindy. Ten mi pozdrav oplatí, ale hned se zase vrátí ke čtení ranních novin. Zasednu ke stolu, má dcera mi nalije čaj.

"Tak co show? Táta říkal, že to bylo super. Jo a prý si za mnou v noci byla, ale já spala docela tvrdě, takže jsem to vůbec nezaregistrovala." Michelle jí po kouskách chleba s marmeládou, po té by se mohla utlouct. Nelson mi v náručí usíná, je tak kouzelný.

"Ano, bylo to skvělé. A v noci jsem ti přišla dát jen pusu na dobrou noc. Celý víkend mám volno, takže můžeme cokoliv podniknout a povídat si. Určitě toho máš hodně na srdci, viď?" zadívám se dlouze do jejich očí. Tak modré zářivé oči, po kom je asi má? Vidím v nich touhu po tom, co mi chce říct, ale nedokážu určit, co to je.

René přichází z pokojíčku dvojčátek s Eddym v náručí. Jde hned ke mně.

"Dobré ráno, lásko." Políbí mě. Pohladím Eddyho po ručičce a dám mu pusinku na tvářičku, směje se na mě. Odvedu si Reného na chvíli stranou.

"René, usnula jsem. Jen bych chtěla vědět, jestli se něco stalo v noci…" hlasitě a nervózně polknu. Asi si říkáte, proč se tak chovám, ale bylo by mi opravdu trapně, kdybychom se milovali a já si nepamatovala absolutně nic.

"Ne, to ne, Cel. Bylo na tobě vidět, že jsi vyčerpaná. Jen jsem ti chtěl pomoct usnout, aniž bys nad něčím přemýšlela. Tak proto ty polibky." Políbím ho, poděkuji a převezmu si i Eddyho. Jsem na ně tak pyšná. Jsou kouzelní, miláčkové naši. A co se týče Reného, miluji ho z celého srdce. Je asi těžké si to představit, ale v průběhu příběhu poznáte, jaká láska je mezi námi.

"Měla by ses najíst." Pokračuje René. "Vezmu si kluky." Chléb namazaný marmeládou mi René připravil. Neměl by mě takhle rozmazlovat. I když my se vlastně rozmazlujeme navzájem. Při každém kousnutí se na něho zadívám, on je ale tak zaneprázdněný, že si mých pohledů ani nevšimne. Když z legrace vypláznu jazyk, právě se otočí a začne se smát.

"To jsi neměl vidět." Směju se a málem se schovávám pod stolem.

"No ale viděl jsem to." Zavrtí hlavou a nedokáže odolat tomu smíchu.

"Ah Céline…" povzdechne si.

Celine Dion in La Semaine February 5, 2016

27. ledna 2016 v 21:07 | Celinka |  Informace
La Semaine, francouzský magazín
Celine Dion in Gala Magazine January 27,2016

27. ledna 2016 v 20:51 | Celinka |  Informace
Po pohřbu Reného se Céline objevila na titulních stranách mnoha časopisů.
Tohle je např. Gala Magazine."Céline & René" - část 2.

27. ledna 2016 v 20:36 | Celinka |  "Céline & René"

René ví, že když mu neřeknu "děkuji" v takovéto situaci, tak mu to dokážu jinak. Řekl mi, ať relaxuji, tak relaxuji, ale kvůli času tomu nedávám více než 20 minut.

René mi přinesl župan a opět odešel. Obléknu se do něj a poté si rozčešu vlasy a odlíčím se. Jako poslední se namažu krémem a kráčím do kuchyně, odnést nádobí z koupelny. Všimnu si hraček na gauči, vezmu je a uklidím k dvojčátkům do pokojíčku. Ještě je zkontroluji a dám jim pusinky na dobrou noc, vypadají spokojeně, tak snad se brzy neprobudí.

René na mě čeká v ložnici, už se oba nemůžeme dočkat, až si lehneme a budeme si povídat. Je to taková naše tradice, před spaním si povídat o různých věcech.

René-Charles, nás 10-letý syn, už spal, ale vzbudila jsem ho, když jsem ho pohladila po vlasech.

"Maman!." Vrhne se mi do náruče. S láskou ho k sobě přitisknu.

"Jaký byl koncert?" vyptává se.

"Skvělý, jako vždy. Ale zdál se mi takový prázdný bez tvého tatínka." Usmějeme se na sebe a opět zalehne.

"Ale vždyť jste spolu pořád, ani chvíli to bez sebe nemůžete vydržet. Já to nechápu." Zavrtí hlavou.

"To pochopíš, až budeš starší. Teď už spi. Dobrou noc." Dám mu pusu na čelo a odcházím do vedlejšího pokoje. Naše nejstarší dcera Michelle, má 16 let. Trávím s ní dost času, pomáhá mi s dvojčátky, jezdíme nakupovat. Máme k sobě moc hezký vztah. RC je spíš s tatínkem, jezdí spolu na golf, i když často jezdíme všichni, jelikož je to rodinná hra. Ale rozumíte, jsou to chlapi.

Michelle už spí zdá se delší dobu, protože jí nic neprobudilo, ani polibek na její čelo. Nechám ji tedy spát a půjdu za Reném, který už čeká.

"Lásko, kde je vlastně Linda? Nepřišla s tebou." Ach ano, moje sestra, zapomněla jsem mu to sdělit. Zrovna rozestýláme naši postel.

"Šla ještě s Alainem někam. Prý se ale brzy vrátí, oba dva." Leháme konečně do postele a zhasínáme světlo. Hledám své pyžamo, René mi přinesl jen župan, který musím sundat.

"René, kde mám pyžamo?" dá mi prst na pusu a zašeptá mi do ucha.

"Vždyť ho nepotřebuješ." Něžně mě políbí, opatrně ho od sebe odsunu.

"Lásko, teď ne, jsem unavená." Beru to s humorem, René miluje humor. Kolikrát se do těch vtípků zamotáme tak, že pak nevíme, jestli si v tom momentě říkáme pravdu.

"Vždy, když máš na to chuť, tak nemůžeme, protože dvojčátka pláčou, a nebo nás zdrží jiné věci." Neurazil se, ale je mu to líto, chtěl mi udělat radost a užít si se mnou alespoň pár minut.

"A co to naše tradiční povídání?" usměju se a přitulím se k němu. Hladí mě po holých zádech a přisouvá se mě k němu blíž a blíž, až už ležím půlkou těla na té jeho půlce těla.

"Však si povídáme." Zasměje se, čímž rozesměje i mě. Miluju jeho smích.


"Miluju její smích, její smysl pro humor. Je nádherná a ještě více bez šatů. Je to ta nejlepší máma na světě, milující manželka. A zpěvačka se zlatým něžným hlasem. Silná žena s velkým srdcem, plná radostí a něžností, lásky, respektu, vášně…. Nedokážete si představit, jak je Céline vášnivá" - René


Kroužím mu prstem po hrudi a snažím se nalézt slova.

"Lásko, jsem šíleně unavená. A víš proč? To je z toho, že jsi se mnou nebyl na show." Podívám se na něj smutně, ale stejně to beru s humorem, hravě ho pošťuchuju.

"Víš, o co si říkáš?" zasměje se a začne mě lechtat. Jakou myslíte, že mám reakci? Nedokážu se přestat smát. René si vždycky dokáže poradit, jen doufám, že brzy přestane a já budu moct spát.

"Céline & René " - část 1.

26. ledna 2016 v 21:30 | Celinka |  "Céline & René"
"Nacházíme se na konci března 2011, má milovaná manželka za dva dny oslaví své 43. narozeniny. Asi se ptáte, proč tento příběh nevypráví právě ona. Nebojte se, to bude. Ale právě teď by měla odjíždět ze své show, která se koná skoro každý večer v Caesars Palace.

Dnes večer jsem zůstal doma, není to z důvodu nevolnosti, ale protože jsem si potřeboval chvilku odpočinout a hlavně udělat Céline radost. Postaral jsem se o naše malá miminka. Lindu, Célininu sestru, jsem také poslal na show, však funguje od rána do večera pro naši rodinu.

To hlavní překvapení ale je, že jsem pro Céline připravil horkou koupel s džusem a jahodami. Miluje je. Po dlouhé době si zase zvyká na vysoké podpatky a vše je pro ni náročnější, miminka, začínající puberta René-Charlese, a abych nezapomněl na naší dceru Michelle - ta má teď takové zvláštní období, ale vše se dozvíte od Céline. Myslím, že právě přichází…." - René


Otevírám dveře, nikde se nesvítí, že by všichni už spali? Projdu chodbu a všimnu si svíčky v koupelně. Nikde nikdo. Sundám si své podpatky a jdu potichu do pokojíčku Eddyho a Nelsona. René sedí u jejich postýlek, chvíli ho pozoruji od dveří. Je to tak hrdý tatínek. Najednou se jeden z miminek probudí, René pohoupe postýlku a synek se uklidní. Už si mě všimnul. Přistoupím k němu a posadím se vedle něho. Políbí mě do vlasů.

"Ahoj, lásko. Chyběla jsi mi." Tahle věta mě vždy donutí začervenat se.

"Také jsi mi chyběl..." Hledím mu zamilovaně do očí a nedokážu pronést další větu. Jsme 17 let svoji, už před 20 let tvoříme pár a láska je čím dál víc silnější. Neuvěřitelné, jaký respekt k sobě chováme.

"Co děti?" rozhodnu se už konečně dopovědět větu. Chytne mě za ruku a zadívá se na naše děti.

"Všechno v pořádku, nahradil jsem jim maminku, dostali najíst, vykoupaný jsou, četl jsem jim pohádku…" přeruším ho.

"Jakou pohádku tentokrát, René?" zasměju se, Reného pohádky jsou vždy vtipné. Vymýšlí si větu za větou. Často dělává to, že když se chystám jít spát, začne něco vyprávět. Pak se nedokážeme přestat smát.

"O tom, jak se maminka a tatínek smáli tak dlouho, dokud je nebolelo bříško." Polechtá mě na břiše. Opět se zasměju.

"Ale no tak, René…Potichu, vzbudíme je!" snažím se přestat, v tom mě políbí a vyprovodí nás ke dveřím.

"Připravil jsem ti horkou koupel, jdi chvíli relaxovat." Pohladí mě po tváři, napadne mě jedna věc.

"A rozepneš mi prosím šaty?" na to nic neodpoví, odvede mě za ruku do koupelny a zavře dveře. Čeká i na mou reakci na jeho milé překvapení.

"Víš kolik je hodin?" zabručím, ale jsem nadšená.

"Vím, docela pozdě. A taky vím, že když vlezeš do vany, tak se ti těžko vylézá." Uchichtne se. Rozepne mi šaty a pomůže mi vlézt do vany.

"Cel, otevři pusu." Poslechnu a on mi do pusy vloží jahodu.

"Hmm…" pochutnávám si.

"Máš tu i pomerančový džusík. Tak relaxuj a já ti jdu uklidit ty věci, přinesu ti župan a ještě zkontroluju, jestli René-Charles a Michelle spí." Napiju se džusu a zavřu oči.

"Dobře, lásko. Já se za nimi stejně potom půjdu podívat."

Pohřeb Reného Angélila

25. ledna 2016 v 22:43 | Celinka |  Informace
21.1.2016 v Notre Dame Basilica v Montrealu se konalo rozloučení s Reném. Přijít mohla veřejnost.
Céline měla v plánu zůstat po boku svého manžela půl hodiny, ale nakonec zůstala 7 hodin, tedy od začátku až do konce.
Podle mě nechtěla odejít, nechtěla ho opustit.

22.1.2016 také v Notre Dame Basilice se konal státní pohřeb, kam přišli rodina, přátelé, umělci Quebecku.
Kanadská televize TVA to celé natáčela a fanoušci po celém světě slědovali přímý přenos. Také jsem ho sledovala.
Céline vypadala velmi elegantně, byla schovaná za černý závoj. Byl na ní vidět smutek, to, jak je zlomená, ... nedokázala jsem se nerozbrečet. Přišla o svou životní lásku ♥ nezaslouží si to. Ale život už je prostě takový, nefér.
Do chrámu přicházela společně s dětmi, Reném-Charlesem a dvojčátky Eddym a Nelsonem, které držela za ruku. Dále s maminkou Therese a synovcem.

Jako první zazněla píseň od Céline Trois heures vingt...píseň se jmenuje 3:20 a oni ve 3:20 vcházeli do chrámu. Vše bylo tak emotivní a smutné.
Dále zazněly písně All the way, Pour que tu m'aime encore a L'amour existe encore.

Proslov měl i její syn René-Charles, který na místě slíbil tatínkovi, že své brášky naučí to, co on je nestihl naučit. A že bude stát při nich a své mamince.

Céline, jsi silná a jsi naše hrdinka. Drž se. Jsme s tebou. ♥
POHNUTÝ OSUD Céline Dion: Dva dny po smrti manžela zemřel i její bratr!

25. ledna 2016 v 22:11 | Celinka |  Informace
16. ledna 2016

Teď jí rozhodně není co závidět. Céline Dion (47) dnes zemřel bratr Daniel (+59). Před pouhými dvěma dny přitom slavné zpěvačce odešel její manžel René Angélil (+73). Podobná koncentrace tragických zpráv se jen tak nevidí.

Ještě zdaleka neodezněl její smutek po smrti muže, kterého si vzala z roce 1994, a nyní dostala Céline další zdrcující zprávu. Podobně jako v případě manžela ji ale nejspíš tušila. Její bratr Daniel se rovněž potýkal s rakovinou, kterou měl v mozku, krku a jazyku. V posledních dnech se jeho stav rychle zhoršoval a bylo jasné, že mu do konce života zbývají jen hodiny.
Céline mu ale nemohla být nablízku. V současti zařizuje pohřeb svého manžela, který si přál mít obřad v bazilice v Montrealu, kde měli svatbu.
Zpěvačka je nejmladší z celkem třinácti sourozenců. Daniel tak v poslednch okamžicích rozhodně nebyl sám. "Jsme s Danielem ve dne i v noci. Je tak mladý. Je příliš mladý na to, aby zemřel," prohlásila jen pár hodin před úmrtím jeho sestra Claudette.


Poslední rozloučení s manželem Reném Angélilem

25. ledna 2016 v 22:06 | Celinka |  Informace
21. ledna 2016

Celine Dion se rozloučila se svým milovaným manželem, který zemřel na rakovinu. Na jeho poslední cestě se ale rozhodla udělat něco šokujícího - nechala mu otevřenou rakev!


Zpěvačka Celine Dion prožívá nejtěžší období svého života. V jednom týdnu ztratila milovaného manžela i bratra. Oba navíc zemřeli na rakovinu!

Zpěvačka doprovodila svého manžela Reného Angelila na jeho poslední cestě. Do montrealské baziliky se s ním přišli rozloučit také přátelé a fanoušci. Jelikož mu nechala otevřenou rakev, všichni zúčastnění se mohli podívat, jak mrtvý René vypadá. A to včetně fotografů!
René bojoval 17 let se zákeřnou rakovinou hrtanu. Zemřel právě v Las Vegas, kde má jeho milovaná žena koncertní show. Angélil cítil, že brzy přijde jeho konec, a tak chtěl být zpěvačce neustále nablízku. Dokonce se nechal slyšet, že by chtěl zemřít v jejím náručí. Zpěvačka přiznala, že se do něj zamilovala už jako malá holka a žádného jiného muže nikdy nechtěla. Jejich vztah začal, když bylo Celine 19 let a během partnerského života spolu zplodili tři krásné děti.


Manžel zpěvačky Céline Dion zemřel!

25. ledna 2016 v 21:59 | Celinka |  Informace
14. ledna 2016

Rene Angélil byl životní láskou zpevačky Céline Dion. Ta se do něj zamilovala už v době, kdy jí dělal osobního manažera. Byl to její osudový muž.

René bojoval 17 let se zákeřnou rakovinou hrtanu. Jenže i jeho boj nakonec skončil prohrou. Zemřel právě v Las Vegas, kde má jeho milovaná žena koncertní show. Angélil cítil, že brzy přijde jeho konec, a tak chtěl být zpěvačce neustále nablízku. Dokonce se nechal slyšet, že by chtěl zemřít v jejím náručí.

Celine Dion a René Angélil - 1
(Foto: Profimedia)


"Řekla jsem mu, že se postarám o děti, zatímco on na nás bude koukat z nebe," sdělila zpěvačka už před půl rokem. Nyní se její slib bohužel splnil.

Celine Dion a René Angélil - 2
(Foto: Profimedia)


René od začátku pracoval jako hledač talentů a Céline objevil už jako dvanáctileté děvčátko. Zpěvačka přiznala, že se do něj zamilovala už jako malá holka, a žádného jiného muže nikdy nechtěla. Jejich vztah začal, když bylo Céline 19 let a během partnerského života spolu zplodili tři krásné děti. Zpěvačku teď čekají těžké časy, a tak doufáme, že v sobě najde hodně sil.

Návrat k blogování - nový příběh "Céline&René"

25. ledna 2016 v 21:47 | Celinka |  Ostatní
Po dlouhé pauze jsem se rozhodla vrátit se opět k blogování. Ano vím, že se trochu peru s časem, protože ho mám opravdu málo, ale když něc chci, tak si jdu za tím. Ano...možná mě k sepsání nového příběhu inspirovala smrt Reného. Ačkoli se Vám může zdát, že je to přehnané a nepěkné. Dovolte mi, abych to vysvětlila.
Céline a René...o nich nemůžu sepsat pouhých pár řádků. Chci psát o jejich lásce, o jejich společném životě. Je to něco, co je opravdu silné a zaslouží si to obrovskou poctu.
Mí přátelé mě podporují a chtějí číst můj příběh s novým dějem, novými postavami, ...
Inspirace přichází z mnoha míst, ale tou největší inspirací je ta láska...
Když se najde více čtenářů nebo návštěvníků blogu, budu moc ráda. Těším se na Vaše komentáře a názory, ať už jsou jakékoliv.
S láskou, Celinka ♥