Oficiální stránky zpěvačky: Céline Dion

Célinina nadace: Cystic Fibrosis Canada


"Céline & René" - část 7.

6. února 2016 v 21:43 | Celinka |  "Céline & René"

Po masáži se René šel osprchovat a já doplnila zeleninu a sýry na talíře.

Napadlo mě ještě udělat každému kávu, zkrátka jak už jsem řekla, udělali jsme si krásné rodinné odpoledne, jako každý jiný.

"Co byste si dali k večeři?" Zapřemýšlím a má dcera hned odpovídá.

"Co takhle dát si něco lehkého? Nějaký salát?" Navrhla bych Caesars, ale René se do toho vloží.

"Těstoviny, kuřecí maso, rajčata, okurka, paprika…a smíchat s francouzským dresingem." A bylo to vymyšleno. Kolem 19:00 odcházím do kuchyně salát udělat. Co se týče dvojčátek, ty vykoupu a nakojím a uspím až po večeři. Ještě se neprobudili a během pití kávy jsem je kojila.

"Večeře! Všichni ke stolu!" Volám ze dveří, které vedou na zahradu. RC si hodil poslední koš a přibíhá ke stolu.

"Dobrou chuť." Popřeju.

"Céline, ehm… Vadilo by ti, kdybychom s Alainem odjeli zhruba na měsíc domů? Já vím, že je to hloupé, ale nechceme Vám tolik zasahovat do rodiny." Zakuckám se tak, až mě René musí poplácat po zádech.

"Vždyť vy jste také naše rodina. Jsme rádi, že tu s námi jste." Linda si nešťastně povzdechne a Alain zatím pronese pár slov.

"Céline, René, Lindo, napadlo mě. Linda tu zůstane, maminka Therese přijede zítra, stejně se koná Célinina oslava a já odjedu do práce a za měsíc se vrátím." Věřte mi, tohle Alain nemyslel vážně. Neodjel by nikam bez své manželky a do své práce nemusí, když ji může dělat přes internet. Asi nám nechtějí narušovat soukromí.

"To se takovou dobu neuvidíme?" Vypadá to, že se za chvíli začnou dohadovat a dojde k nějaké hádce.

"Počkejte, počkejte." Zadržím je. "Pokud Vám přijde, že nám narušujete soukromí, tak se to může vyřešit jiným způsobem a nemusíte se od sebe odtrhávat. Apartmá v hotelu Caesars Palace se dá rezervovat, to není problém. To zařídím. A není to daleko od nás. Maminka stejně zůstane tady, takže by mi pohlídala dvojčata, kdyby nemohla Michelle." To se všem zdá jako dobrý nápad.

"Tak fajn, zítra po oslavě odjedeme do hotelu." Dodá Alain. Všichni už znovu začnou jíst a vypadají spokojeně, ale já přemýšlím nad tím, co se tu řeklo. Oslava pro mě?

"René? Jaká oslava? Ty jsi mi něco zapomněl říct?" Alain si rychle zakryje pusu rukou.

"Promiň René, to mělo být překvapení a já to prozradil." René se jen tak ušklíbne a chytne mě za ruku.

"Neboj, lásko, nic velkého. Vím, že toho je teď moc, takže nebudeme zvát celou Vegas." To se mi uleví, protože na takové oslavy já momentálně nemám.


Sbíráme špinavé nádobí ze stolu, a když si někdo nevšímá mě a Reného, zašeptám mu do ucha:

"Vykoupeš se mnou Eddyho a Nelsona?" Zadívá se mi do očí a políbí mě.

"Určitě." S úsměvem na tváří odnáší i nádobí, které v ruce držím já, a pak spolu vyndáme dvojčátka s kočárku, kde spinkali.

"Jdeme vykoupat kluky a ty Michelle, pomůžeš prosím Lindě a RC se půjde osprchovat, ano?" Obě děti přikývly a udělaly to, o co jsem je požádala.

"Napustím pro ně vodu Cel." Říká René, zatím co já svlékám dvojčátka. Když se ale René otočí, vidí mě stát nahou s Eddym v ruce. Na moment zadrží dech.

"Já myslel, že…" nedokáže ani dokončit větu. Pravda, asi bych ho neměla takhle svádět, když jsem mu minulou noc řekla, to, co jsem mu řekla. Ale kdo ví, jak to dopadne dnešní noc?
"Půjdu s nimi, jo?" Dá si dřevěnou židličku k vaně a podá mi a druhého chlapce. Pomaličku je oplachujeme vodou a já přitom zkoumám Reného, nedokáže ode mě odtrhnout oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dadainka dadainka | Web | 7. února 2016 v 4:25 | Reagovat

Výborě napsané.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama