Oficiální stránky zpěvačky: Céline Dion

Célinina nadace: Cystic Fibrosis Canada


The words that Celine spoke during the show Feb. 23 on her first night back

28. února 2016 v 18:05 | Celinka |  Informace
"Děkuji Vám. Nacvičovala jsem tuto píseň v mé šatně a šlo to lépe než teď. V mém životě jsem měla oči jen pro mého manžela, který seděl támhle noc co noc. Lidé si mysleli, že se dívám přímo na něj, ale nedívala jsem se. Nepotřebovala jsem to, protože kdykoliv jsem zavřela oči, cítila jsem Reného na podiu se mnou, ať seděl na jeho místě támhle nebo na balkoně, v zákulisí nebo doma s dětmi. Vždy byl a bude na podiu se mnou. A nic na světě to nezmění.

Víte, René mě vždy obklopoval těmi nejlepšími lidmi. Věřila jsem mu tak moc, a tak jsem nikdy neměla šanci něčeho bát. Teď si myslím, že je to jen přirozený impuls, na který se ptám sama sebe. Nechal by ty milé lidi hrát si s těmito hračkami? A ehm….je ta píseň moc rychlá, je ta píseň moc pomalá eh…nemluv tak moc. Je opravdu nádherné, že od doby, co tu fyzicky se mnou není, je více přítomný.

René byl nejlepší kritik. Nikdy mi neříkal to, co jsem chtěla slyšet, říkal mi to, co jsem potřebovala slyšet. Víte, noc co noc, když jsme jeli domů ze show, kdy byl tak potichu, uvědomila jsem si, že se zjistit,jak mi něco říct, aniž by ublížil mým citům umělkyně. Ale také mi musel sdělovat věci, o kterých nepřemýšlel a řekl to úmyslně, abych se s tím poprala a vyrostla. Vzala od něho tu kritiku.

René je jediný muž, kterého znám celý život. Vždy mezi námi vytvořil ten pocit, jakoby jsme byli na prvním rande, není to úžasné? Nikdy nemluvil stroze, vyjadřoval se jemně a choval se jako gentleman. Byli jsme jako jeden člověk a pořád jsme, nikdy se to nezmění.

Víte, možná už teď neslyším jeho hlas, ale mluvím s ním. Stále na něj myslím. Cítím a vím, že mě slyší. Vím, že mi dá znamení, jestli souhlasí nebo nesouhlasí s věcmi, které dělám. A teď cítím, že mi říká, abych přestala mluvit a začala zpívat. Děkuju Vám mockrát, děkuji Vám mockrát, že tu jste dnes večer. Jestli Vám nevadí, když řeknu pár slov francouzsky, tak je to dobře. ""Nikdy jsem nežila bez Reného. Vždycky tu bude se mnou. Děkuji za všechna vaše slova, vaše gesta, svá mlčení a veškerou svou lásku. Je to opravdu dobrý pocit v posledních týdnech. Toto vystoupení je můj způsob, jak vám dát všechnu svou lásku na oplátku. Děkuji za to, že jste tu, miluji Vás.""

Děkuji, miluji Tě, René."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evusa Evusa | E-mail | 8. února 2017 v 22:58 | Reagovat

Krasne .Céline mam rada. Krasny hlas   Silna zena. Matka  .
Som rada ze ste a pisete.o nej. Vdaka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama